Strona główna O firmie Oferta Sklep firmowy FORMAT Galeria


 

O firmie FORMAT Sztukaterie Gipsowe

 Od 27 lat jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.
Posiadamy ogromne doświadczenie.


kontakt: 12 275 40 49; 12 256 19 01 
e-mail: format@sztukaterie.com.pl


  Firma FORMAT nieprzerwanie od 1997 roku  tworzy niepowtarzalne aranżacje architektoniczne. Opierając się na historii sztuki, wprowadzajac również  bardzo często nowoczesną stylistykę zgodnie z życzeniami klientów, tworzymy wnętrza o niezwykłej i niepowtarzalnej atmosferze.

   Bez "naciągania", wręcz z dumą mogę napisać że z gipsu potrafimy zrobić wszystko. Jest to materiał wdzięczny i bardzo plastyczny. Widać to na zdjęciach realizacji, które można oglądać na naszej stronie internetowej. Wykonujemy wszelkiego rodzaju fasety, gzymsy, rozety, kolumny i głowice. Oprócz elementów znajdujących się na stałe w naszej ofercie wykonujemy zlecenia specjalne. Kościoły, pałace, rezydencje są można powiedzieć naszą specjalnością, tam czujemy się najlepiej. Podejmujemy się tych zadań, nierzadko wyzwań, pomimo tego, iż najczęściej są to realizacje skomplikowane architektonicznie, wymagające smaku i dużej wiedzy technicznej. Jednak dzięki naszemu doświadczenu, efekt końcowy zawsze jest wspaniały...patrz folder Kościół w Toniach. Niestety ze względów prawnych nie możemy pokazać zdjęć z wielu naszych wspaniałych realizacji. Dlatego zachęcamy w sprawach nietypowych do bezpośredniego kontaktu tel. 604 912 361. Posiadamy zaplecze techniczne, które pozwala nam stworzyć pracownię sztukatorską w każdym miejscu w Polsce, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

  Współpracujemy z architektami, plastykami, dzięki czemu realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Dla całego zespołu FORMAT zawód ten jest wielką pasją, dlatego udaje się nam podejmowć z powodzeniem nawet najtrudniejsze wyzwania.  

Paweł  Płaszczak
     .
 
 

© 2011 Sztukaterie Gipsowe FORMAT - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Vizualion.eu