Strona główna O firmie Oferta Sklep firmowy FORMAT Galeria


 

Galeria realizacji

Szkoła Nr 2 Skawina
W sierpniu 2016r. wykonaliśmy renowację portalu drzwiowego wejścia głównego do szkoły nr 2 w Skawinie. Zdjęcia przedstawiają stan zachowania przed remontem oraz efekt końcowy.

 
 
 

ul.Wrzesińska Kraków
Zdjęcia przedstawiają stan zachowania elewacji przed renowacją , oraz wygląd po zabiegach konserwatorskich. Kolor cegły elewacyjnej został zachowany bez jakichkolwiek zmian.

 
 
 

Pracownia sztukatorska Wola Radziszowska
Przedstawiamy piękny klasycystyczny portal.Renowacja została przeprowadzona w pracowni sztukatorskiej firmy FORMAT.Na zdjęciach przed zdemontowaniem,głowy amorów zwrócone są do środka.Jednak po odczyszczeniu,okazało się, że pierwotnie zostały umieszczone jak na ostatniej fotografii.Renowację przeprowadził Piotr Michorowski.

 
 
 

Renowaja klatki schodowej Kraków
Przedstawiamy zakończenie prac renowacyjnych w jednej z krakowskich kamienic.Efekt widoczny na zdjęciach jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu FORMAT. W poprzednim folderze został pokazany stan zachowania.....jest różnica !!!

 
 
 

Klatka schodowa - renowacja Kraków
Na fotografiach klatka schodowa do renowacji i w trakcie jej trwania.

 
 
 

Renowacja gzymsu Kraków
Pod koniec 2012 roku nasi pracownicy wykonali renowację około stuletniego gzymsu.Efekty tej pracy widać na zdjęciach, które pokazują stan zachowania oraz ten po wykonanej pracy.

 
 
 

Cmentarz choleryczny Wola Radziszowska
Renowacja pomnika na cmentarzu cholerycznym w Woli Radziszowskiej. Etap II.

 
 
 

Cmentarz choleryczny Wola Radziszowska
Renowacja pomnika na cmentarzu cholerycznym w Woli Radziszowskiej. Zlecenie Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu. Etap pierwszy.

 
 
 

Sąd Rejonowy Kalisz
W roku 2005/2006 firma Format wykonała konserwację i rekonstrukcję dwóch sal sądowych , oraz klatki schodowej w Sądzie Rejonowym w Kaliszu. Za tą realizację , zabraliśmy wiele pochlebnych opinii. Zdjęcia przedstawiają główną klatkę schodową w tym budynku.

 
 
 

Sąd Rejonowy Kalisz
W roku 2005/06 firma Format wykonała konserwację i rekonstrukcję dwóch sal sądowych , oraz klatki schodowej w Sądzie Rejonowym w Kaliszu. Za tą realizację ,zebraliśmy wiele pochlebnych opinii. Na zdjęciach sala nr 1 i sala nr 2

 
 
  
 

© 2011 Sztukaterie Gipsowe FORMAT - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Vizualion.eu