Strona główna O firmie Oferta Sklep firmowy FORMAT Galeria


 

Galeria realizacji

15 LAT FORMAT Wola Radziszowska
17.06.2012 firma FORMAT skończyła 15 lat. Z tej okazji odbyła się mała uroczystość, w której wzięli udział pracownicy z małżonkami , przyjaciele , znajomi i rodzina.

 
 
 

V Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych ”Made in Podgórze” Kraków
W dniach 16 i 17 czerwca 2012 roku wzięliśmy udział w imprezie , corocznie odbywającej się na płycie Rynku Podgórskiego. Termin targów pokrył się z 15-to leciem naszej firmy,które minęło 17.06.2012. Była to już druga edycja targów,w której uczestniczyliśmy.

 
 
 

Konsekracja kościoła w Toniach
W dniu 26.02.2012 roku na zaproszenie Ks.Proboszcza parafi św.Stanisława B.M. w Toniach , Ks. Jana Urbańskiego , przedstawiciele Firmy Format wzięli udział w Konsekracji Kościoła. Przewodniczył J.E. Kardynał Stanisław Dziwisz. Pracownicy naszej firmy wkonywali sztukaterie w nawie głównej w 2001 roku oraz Ołtarz Wielki w 2010 roku. Projektowali Piotr Michorowski , Paweł Płaszczak , Ks. Jan Urbański.

 
 

IV Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych Kraków
W czerwcu 2011 roku , wzięliśmy udział w IV Podgórskich Targach Rzeczy Wyjątkowych. Odbyły się one na płycie Rynku Podgórskiego w Krakowie. Wspaniała inicjatywa, wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie. Będziemy znowu :)

 
 
 

X Podgórskie Dni Otwartych Drzwi Kraków
W dniu 24.09.2011 odbyły się X Podgórskie Dni Otwartych Drzwi. Impreza organizowana już po raz dziesiąty przez stowarzyszenie Podgórze.pl z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna.

 
 
  
 

© 2011 Sztukaterie Gipsowe FORMAT - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Vizualion.eu